Ürünler
ARGENTUM ÜRÜNLER

PARKE UYGULAMALARI

Argentum Mimarlık, en doğru ürün ve uygulaması ile iç mekan zeminlerinde masif parke, lamine parke veya marküteri parke uygulaması yapmaktadır. 

Masif parke, tamamen doğal masif ahşap parkeler yüksek dayanımı ve doğal görünümüyle tercih sebebidir. Masif parkelerin uygulanmasında ağaç seçimi, kullanılacak tutkal ve cilasının dışında uygulama kalitesi oldukça önemlidir. Argentum Mimarlık, doğru ürün tercihlerinin yanında uzman ekibiyle sorunsuz masif parke uygulaması yapmaktadır. 

Lamine Parke,
 üst katmanı doğal sert ağaç ve alt katmanı farklı ağaç veya kontrplak kullanılarak üretilen oldukça farklı yüzey, renk ve işlem çeşidiyle son dönemde en çok kullanılan parkelerin başında gelmektedir. Argentum Mimarlık, kalite anlayışı gereği sadece üst katmanı 4mm üst katman sert ağaç ve alt katmanı huş kontrplak ile üretilen lamine parkeler kullanmaktadır. Zeminin durumuna, yerden ısıtma olup olmamasına, şapın kalitesine göre uygun tutkal ve uygulama seçenekleriyle Argentum Mimarlık, en uygun çözümü üreterek müşterilerine sunmaktadır. 

Marküteri Parke,
 tamamen müşterinin talebine göre istenen şekillerde özel üretim parkedir. Marküteri parkeler, farklı ağaç ve ebatlardaki malzemelerin birleştirilerek bir desen elde edilmesiyle üretilmektedir. Standartların dışına çıkmak isteyen, benzersiz bir parke yapmak isteyenler için marküteri parkeler, farklı desen, renk ve ağaç çeşitleriyle ilk tercihiniz olacaktır. Argentum Mimarlık, müşterinin talebine göre marküteri parke tedariki ve uygulamasını yapmaktadır.